Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Оцінка нерухомості

Наша компанія надає професійні послуги з проведення експертної оцінки нерухомості, або нерухомого майна. Багаторічний досвід дозволяє нам кваліфіковано та якісно, в короткі терміни провести експертну оцінку нерухомості за доступними цінами та враховуючи всі Ваші побажання.

ПослугаТерміни виконанняЦіна, грн
Экспертна оцінка нерухомості 1 день від 900

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Існує декілька визначень нерухомого майна.

Нерухомість, або нерухоме майно — земельні ділянки, а також будівлі, споруди чи інше майно, безпосередньо пов'язане землею, тобто об'єкти, переміщення яких неможливе без нанесення значної шкоди його вартості і призначенню.

Нерухоме майно - це земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці і невід'ємно пов'язані з нею. Так, до нерухомого майна відносяться земельні ділянки, будівлі і споруди, житлові та нежитлові приміщення, об'єкти незавершеного будівництва, ліси та насадження, інші о’бєкти.

Нерухоме майно, нерухомість - земельна ділянка без поліпшень або земельна ділянка з поліпшеннями, які з нею нерозривно пов’язані, будівлі, споруди, їх частини, а також інше майно, що згідно із законодавством належить до нерухомого майна, де:
- земельна ділянка - частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, визначеними щодо неї правами. Під час проведення оцінки земельна ділянка розглядається як частина земної поверхні і (або) простір над та під нею висотою і глибиною, що необхідні для здійснення земельних поліпшень;
- земельне поліпшення - результати будь-яких заходів, що призводять до зміни якісних характеристик земельної ділянки та її вартості. До земельних поліпшень належать матеріальні об’єкти, розташовані у межах земельної ділянки, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни призначення, а також результати господарської діяльності або проведення певного виду робіт.

В яких випадках може знадобитися експертна оцінка нерухомості:
- оформлення угоди купівлі-продажу нерухомості;
- дарування або оформлення нерухомості в спадщину;
- здача нерухомого майна в оренду;
- забезпечення кредитних зобов'язань - заставу, іпотека;
- страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
- перереєстрація права власності на нерухоме майно;
- для цілей бухгалтерського обліку, внесення в статутний капітал;
- у разі поділу майна при розлученні;
- інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві.

Експертна оцінка нерухомості, або нерухомого майна - кропітлива та відповідальна робота. Залежно від обраних методичних підходів та методів оцінки оцінювач повинен зібрати та проаналізувати всі істотні відомості про об’єкт оцінки, зокрема вихідні дані про його правовий статус, відомості про склад, технічні та інші характеристики, інформацію про стан ринку стосовно об’єкта оцінки та подібного майна, відомості про економічні характеристики об’єкта оцінки (прогнозовані та фактичні доходи і витрати від використання об’єкта оцінки, у тому числі від його найбільш ефективного використання та існуючого використання).
Тому при замовленні оцінки нерухомосі радимо звертатись до кваліфікованих спеціалістів.

Сфера відносин щодо нерухомого майна регулюється такими законами:
Цивільний кодекс України;
Закон України «Про іпотеку»;
Закон України «Про нотаріат»;
Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їхніх обмежень»;
Закон України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю»;
Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб».

Радимо Вам відповідально підійти до вибору оцінювальної компанії або оцінювача. Адже якісно проведена експертна оцінка нерухомості напряму впливає на результат Ваших подальших дій з обєктами нерухомості. Ми проводимо оцінку нерухомого майна в найкоротші терміни та за доступними цінам. Звертайтесь до професіоналів!

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Рейтинг: 5 / 5 (4)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість