Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Оцінка квартири

Найбільш поширеним серед замовлень з оцінювання нерухомості є оцінка квартири, так як саме квартира є найпоширенішим об’єктом на ринку нерухомості. Ми готові надати професійні послуги з проведення експертної оцінки квартири. Багаторічний досвід дозволяє нам кваліфіковано та якісно, в короткі терміни провести експертну оцінку квартири за доступними цінами з урахуванням всіх Ваших побажань.

Назва послугиТерміни виконанняЦіна, грн
Экспертна оцінка квартири 1 день від 900

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Для проведення експертної оцінки квартири замовник повинен надати наступні документи:
- правовстановлюючі документи, тобто документи, на підставі яких квартира належитьгосподарю. Це може бути договір купівлі-продажу, договір дарування, міни, свідоцтво про право власності, рішення суду тощо.
- технічний паспорт БТІ
- паспорт власника (співвласника) квартири. У випадку смерті власника необхідно надати свідоцтво про смерть, документ, який пов’язує померлого та спадкоємця (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця.

Найчастіші випадки, у яких необхідна експертна оцінка квартири:
- оформлення операції купівлі-продажу;
- дарування квартири;
- здачі в оренду;
- забезпечення кредитних зобов'язань - застава, іпотека;
- страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
- перереєстрація права власності
- оформлення спадщини;
- у випадку розділу майна при розлученні та інших судочинствах.

Ринкова вартість квартири залежить від багатьох факторів. Якісно оцінити квартиру можуть лише кваліфіковані та досвідчені спеціалісти. Процес експертної оцінки квартири проводиться у такій послідовності:
- укладення договору на проведення оцінки квартири;
- ознайомлення з об’єктом оцінки, збирання та оброблення вихідних даних та іншої інформації, необхідної для проведення оцінки;
- ідентифікація об’єкта оцінки та пов’язаних з ним прав, аналіз можливих обмежень та застережень, які можуть супроводжувати процедуру проведення оцінки та використання її результатів;
- вибір необхідних методичних підходів, методів та оціночних процедур, що найбільш повно відповідають меті оцінки та обраній базі, визначеним у договорі на проведення оцінки, та їх застосування;
- узгодження результатів оцінки квартири, отриманих із застосуванням різних методичних підходів;
- складання звіту про оцінку майна та висновку про вартість об’єкта оцінки на дату оцінки;
- доопрацювання, актуалізація звіту та висновку про вартість об’єкта оцінки на нову дату (у разі потреби).

Звіт про експертну оцінку квартири містить дані щодо вартості квартири, яку оцінювали. Термін дії звіту про оцінку квартири, згідно українського законодавства, складає 6 місяців.

Не забувайте - якісно проведена експертна оцінка нерухомості напряму впливає на результат Ваших подальших дій з обєктами нерухомості. Тому радимо Вам відповідально підійти до вибору оцінювальної компанії або оцінювача. Ми проведемо оцінку квартири в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтесь до професіоналів!

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Рейтинг: 4.67 / 5 (3)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість