Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Оцінка корпоративних прав

Наша компанія надає професійні послуги з проведення експертної оцінки корпоративних прав, або оцінки підприємств. Оцінка корпоративних прав потребує спеціальних знань в області бухгалтерії та досвіду оцінювача. Багаторічний досвід та наявність кваліфікованих спеціалістів дозволяє нам кваліфіковано та якісно, в короткі терміни провести експертну оцінку корпоративних прав за доступними цінами з урахуванням Ваших побажань.

Назва послугиТерміни виконанняЦіна, грн
Экспертна оцінка корпоративних прав 2 дні від 1700

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Що таке корпоративні права?
Корпоративні права — це права особи, частка якої визначається у статутному капіталі (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами.

Існують такі ознаки корпоративних прав:
1. Корпоративні права можуть належати будь-якій фізичній або юридичній особі, але можуть бути встановлені обмеження щодо володіння корпоративними правами та (або) їх здійснення;
2. Корпоративні права зумовлюються належністю особі частки в статутному капіталі (майні) господарської організації (тобто така організація повинна мати корпоративний устрій — її статутний фонд або майно має бути поділеним на частки); при цьому така частка може становити і 100 відсотків;
3. Корпоративні права включають «базові права»:
- право на управління господарською організацією;
- право на отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної господарської організації;
- право на отримання активів даної господарської організації в разі її ліквідації, а також можуть включати інші права, передбачені законом або установчими документами.

Експертна оцінка корпоративних прав – це визначення долі (частки) засновника підприємства. Якщо засновників кілька, для визначення частки, долі одного засновника необхідно визначити вартість всього підприємства в цілому. Отже, іншими словами оцінка корпоративних прав - це визначення вартості підприємства.

Оцінка корпоративних прав проводиться в наступних випадках:
- з метою продажу підприємства;
- потрібно оцінити вартість довгострокових фінансових вкладень підприємства, майно якого оцінюється;
- визначити вартість майна, що пропонується як внесок до статутного фонду новоствореного підприємства;
- потрібно оцінити вартість чистих активів підприємства, тобто вартість підприємства в цілому;
- кредит, застава корпоративних прав;
- для прийняття управлінського рішення;
- для пред’явлення у суді.

Порядок проведення оцінки корпоративних прав може відрізнятися в залежності від конкретної ситуації - наявності діяльності, наявності прибутку, кількість та типи активів на балансі тощо. Спочатку нам потрібно проаналізувати баланс і звіт про фінансові результати підприємства за останній звітний період. Далі буде зрозуміло, які додаткові матеріали нам потрібні, ми зможемо визначити обсяг роботи, вартість оцінки корпоративних прав та строк виконання.

Експертна оцінка корпоративних прав - складний процес, який потребує спеціальних знань, високої кваліфікації та досвіду спеціаліста. Радимо Вам відповідально підійти до вибору оцінювачів. Ми маємо великий досвід в проведенні експертної оцінки корпоративних прав, тому готові виконати оцінку якісно, в стислі терміни та за доступними цінами. Звертайтесь до професіоналів!

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість