Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Оцінка комунального майна

Наша компанія надає професійні послуги з проведення експертної оцінки комунального майна. Оцінка об'єктів комунальної власності - складний та відповідальний вид оцінки. Багаторічний досвід дозволяє нам кваліфіковано та якісно, в короткі терміни провести експертну оцінку комунального майна за доступними цінами з урахуванням Ваших побажань.

Назва послугиТерміни виконанняЦіна, грн
Экспертна оцінка комунального майна 1 день від 1700

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Що таке комунальне майно, або комунальна власність?
Комунальна власність - це майно, яке належить територіальній громаді. Комунальна власність становить основу місцевого самоврядування. Іноді комунальну власність називають муніципальною власністю.
В об'єктивному значенні, під правом комунальної власності розуміється сукупність правових норм, які встановлюють та охороняють комплекс відносин з приводу належності певного майна територіальним громадам.
В суб'єктивному сенсі право комунальної власності означає речове право — право громади на певну річ (сукупність речей), що включає в себе правомочності володіння, користування та розпорядження цими речами.

Експертну оцінку комунального майна замовляють в наступних випадках:
- здача в оренду об'єктів комунального майна;
- приватизація об'єктів комунальної власності;
- інші випадки відчуження шляхом продажу;
- для управлінських та бухгалтерських цілей.

Оцінка комунального майна, або об’єктів комунальної власності проходить в наступному порядку:
- укладення договору на проведення оцінки;
- ознайомлення з об’єктом оцінки, збирання та оброблення вихідних даних та іншої інформації, необхідної для проведення оцінки;
- ідентифікація об’єкта оцінки та пов’язаних з ним прав, аналіз можливих обмежень та застережень, які можуть супроводжувати процедуру проведення оцінки та використання її результатів;
- вибір необхідних методичних підходів, методів та оціночних процедур, що найбільш повно відповідають меті оцінки та обраній базі, визначеним у договорі на проведення оцінки та їх застосування;
- узгодження результатів оцінки, отриманих із застосуванням різних методичних підходів;
- складання звіту про оцінку майна та висновку про вартість об’єкта оцінки на дату оцінки;
- доопрацювання (актуалізація) звіту та висновку про вартість об’єкта оцінки на нову дату (у разі потреби).

Проведення експертної оцінки комунального майна вимагає високої кваліфікації та досвіду оцінювача. Пам’ятайте - якісно проведена експертна оцінка напряму впливає на прийняття подальших рішень. Ми маємо в штаті висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом оцінки комунальної власності. Ми готові виконати оцінку комунального майна в стислі терміни та за доступними цінами. Звертайтесь до професіоналів!

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Рейтинг: 5 / 5 (2)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість