Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Оцінка гаража і машиномісця

Оцінка вартості гаража та машиномісця є не менш важливою, ніж оцінка будь-яких інших об’єктів нерухомості та здійснюється за тими ж правилами і методиками, які використовуються при оцінці об’єктів нерухомості іншого призначення. Наша компанія надає послуги з проведення експертної оцінки гаража та машиномісця. Багаторічний досвід дозволяє нам в стислі терміни кваліфіковано та якісно провести експертну оцінку гаража та машиномісця з урахуванням всіх Ваших побажань та за доступними цінами.

Назва послугиТерміни виконанняЦіна, грн
Экспертна оцінка гаража 1 день від 900

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

У яких випадках Вам може знадобитися експертна оцінка гаража та машиномісця:
- оформлення операції купівлі-продажу;
- дарування чи оформлення спадщини;
- здачі в оренду;
- забезпечення кредитних зобов'язань - застава, іпотека;
- страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
- перереєстрація права власності;
- для цілей бухгалтерського обліку, внесення до статутного капіталу;
- у випадку розділу майна при розлученні;
- інших судочинствах.

Для проведення експертної оцінки гаража та машиномісця Вам потрібно надати копії таких документів:
- правовстановлюючі документи - свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо;
- технічний паспорт БТІ;
- паспорт власника гаража та машиномісця.

Оцінка гаража та машиномісця передбачає ретельний збір експертом всіх характеристик і параметрів оцінюваного об’єкта. Вартість об’єкта безпосередньо залежить від таких факторів, як:
- місце розташування;
- площа будови;
- площа земельної ділянки, на якій він знаходиться і юридичного статусу ділянки (оформлено право власності чи ні, чи знаходиться об’єкт на ділянці, яка в оренді тощо);
- наявність поліпшень у вигляді опалення, води, електрики, охорони;
- конструктивні та будівельно-технічні параметри об’єкта (матеріал, рік побудови, загальний знос і таке інше). Конструктивні особливості для оцінки гаража мають не останнє значення, адже цегляний гараж з підвалом і металевий без підвалу будуть кардинально відрізнятися у вартості.
При цьому оцінювач бере до уваги такі фактори, як наявність охорони на стоянці, її особливості — закрита або відкрита стоянка і так далі.

При проведенні експертної оцінки гаража, машиномісця, паркінгу експерти застосовують витратний, дохідний або порівняльний підхід в залежності від об’єкта оцінювання, його призначення та цілей оцінки.
Витратний підхід передбачає, що ринкова вартість об’єкта дорівнює витратам на його будівництво з подальшим вирахуванням суми зносу (знецінення).
Дохідний підхід при проведенні оцінки нерухомості базується на тому, що оцінка майна визначається за тим розміром доходу, який воно приносить власнику об’єкта.
Самим поширеним при проведенні експертної оцінки об’єктів нерухомості є порівняльний підхід, при застосуванні якого експерт збирає та аналізує ціни пропозицій на подібні об’єкти, і вже виходячи з цієї інформації, робить висновок щодо вартості самого об’єкту оцінки.

Проведення експертної оцінки гаража та машиномісця вимагає високої кваліфікації та досвіду оцінювача. Пам’ятайте - якісно проведена експертна оцінка гаража та машиномісця напряму впливає на результат Ваших подальших дій з об’єктом. Ми маємо в штаті висококваліфікованих спеціалістів, великий досвід. Ми готові виконати оцінку гаража та машиномісця в стислі терміни та за доступними цінами. Не ризикуйте, звертайтесь до професіоналів!

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ

Рейтинг: 5 / 5 (2)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість