Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Отримання технічних умов на підключення до інженерних мереж

Для підключення об'єкта будівництва до інженерних мереж необхідно отримати технічні умови на електропостачання, водопостачання, каналізацію, теплопостачання, газопостачання. ТУ визначають можливість необхідні умови підключення до належних комунікацій.

Отримання технічних умов на підключення до інженерних мереж - важливе питання, яке необхідно вирішувати на стадії підготовки вихідних даних для проектування. Технічні умови визначають можливість підключення об'єкта будівництва до таких комунікацій, як електропостачання, водопостачання, теплопостачання, газопостачання, каналізацію. Іншими словами, отримання технічних умов визначають можливість забезпечення об'єкта нерухомості ресурсами, необхідними для подальшої експлуатації.

Технічні умови - це комплекс умов та вимог щодо інженерного забезпечення об'єкта нерухомого майна з визначенням джерел енергоносіїв, приймальних систем водовідведення, спеціальних умов експлуатації, місць приєднання, до відповідних зовнішніх інженерних мереж, розрахунковим інженерним навантажень, умов здійснення будівництва

Для отримання технічних умов Вам необхідно підготувати наступні документи:
- Лист з проханням про видачу ТУ;
- Копія правовстановлюючого документа;
- Ситуаційний план;
- Копії установчих документів (для юридичних осіб);
- Опитувальний лист (окремо для кожної постачає організації)
- Попередній розрахунок споживання (окремо для кожної постачає організації)
У різних інстанціях перелік документів для отримання ТУ може відрізнятися.

При отриманні технічних умов ми ставимо перед собою завдання - знайти можливість підключення до тих чи інших мереж з урахуванням інтересів клієнта.

Ми готові надати необхідну допомогу в підготовці, подачі документів та отриманні оптимальних технічних умов з мінімальними вимогами.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість