Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" проектування та будівництво об'єктів здійснюється власниками або користувачами земельних ділянок у встановленому порядку.

Першим кроком підготовки до будівництва є отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, які містять містобудівні та архітектурні вимоги до проектування і будівництва. Містобудівні умови та обмеження є основною складовою вихідних даних.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки - це документ, який містить комплекс містобудівних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об'єктів містобудування, встановлені законодавством, а також містобудівною документацією.

Для отримання містобудівних умов та обмежень Вам необхідно підготувати наступний пакет документів:
- Нотаріально засвідчена копія документа про право власності або користування земельною ділянкою;
- Ситуаційний план (схема) щодо місцезнаходження земельної ділянки;
- Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;
- Кадастрова довідка;
- Кадастровий план ділянки;
- Фотофіксація земельної ділянки (з оточенням);
- Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва;
- Нотаріально завірені копії установчих документів (для юридичних осіб).
Документи подаються в міський дозвільний центр, після чого вони будуть направлені на розгляд до Головного управління архітектури та дизайну КМДА.

Містобудівні умови і обмеження складаються у двох примірниках. Перший примірник надається замовнику, а другий постійно зберігається в уповноваженому органі містобудування та архітектури, який їх видав. Містобудівні умови і обмеження вносяться до містобудівного кадастру.

Ми готові надати комплекс послуг, пов'язаних з отриманням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки у місті Києві та Київській області.
Для уточнення вартості послуг, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Рейтинг: 4 / 5 (2)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість