Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Нерухомість - новини, статті

Що таке експертна оцінка майна і для чого її проводять?

10.08.2018 Що таке незалежна експертна оцінка? У яких випадках необхідно проводити експертну оцінку і які для цього документи потрібні? Хто має право проводити оцінку, хто такий оцінювач?

Як зареєструвати право власності на нерухоме майно?

01.08.2018 Як зареєструвати право власності на нерухомість? Хто може реєструвати право власності на нерухоме майно? Які документи потрібні і які строки проведення державної реєстрації прав?

Як приватизувати квартиру? Порядок приватизації житла.

22.07.2018 Хто має право на приватизацію? Які об’єкти нерухомості можна приватизувати і які об’єкти не підлягають приватизації? Куди звернутися для приватизації і які документи потрібні? Кому може бути відмовлено у приватизації?

Накладення та зняття арешту з майна

19.07.2018 У яких випадках накладається арешт на майно? Як зняти арешт з майна? Чи можливо зняти арешт з майна без рішення суду? На яке майно не можна накласти арешт?

Податок на нерухомість у 2018 році

12.07.2018 Які обєкти нерухомості оподатковуються і хто сплачує податок на нерухомість? Які ставки податку і за яку площу необхідно платити? Хто звільняється від сплати податку на нерухомість?

Прийнято закон про новий облік комунальних послуг - лічильники обовя'зкові

31.07.2017 Документ передбачає обов'язкове оснащення загальними (на будинок) та індивідуальними (на окреме приміщення в будинку) лічильниками всіх будівель, приєднаних до зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання.

З 19 липня 2017 року печатки на документах стануть не обов’язковими

19.07.2017 Закон № 1982 VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, що передбачає скасування вимоги обов’язкового використання печаток на документах, набуває чинності 19 липня 2017 року.

Чи вигідний електромобіль? Міфи про електромобілі.

16.07.2017 Чи вигідний електромобіль? Наскільки він простий в експлуатації і обслуговуванні? Чи боїться електромобіль морозів? Як часто і довго потрібно заряджати електромобіль. Розглянемо найпоширеніші міфи про електромобілі.

Плата за землю - уточнення податкових зобов’язань

13.07.2017 Як визначається база оподаткування? Де отримати відомості про величину нормативно-грошової оцінки земельної ділянки? Хто оприлюднює рішення Коли подається довідка? Як обчислюється плата за землю? Читайте розяснення податківців у даному матеріалі.

Податок на спадщину з 1 січня 2017 року - хто може не платити?

07.07.2017 Хто не зобов'язаний сплачувати податок на доходи, отримані у вигляді спадщини з 1 січня 2017 року? Чи зобовязані сплачувати "податок на спадщину" члени сім'ї другого ступеня споріднення і хто з родичів ними вважаються? Що відноситья до об'єкта спадщини платника податку?
Рейтинг: 5 / 5 (1)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість