Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Бізнес, оцінка - новини, статті

Оцінка об'єктів інтелектуальної власності

30.05.2020 У яких випадках необхідно проводити експертну оцінку об'єктів інтелектуальної власності? Які показники изначають вартість об'єктів? Які підходи використовуються для оцінки об'єктів?

Перехід прав на цінні папери

22.05.2020 Як відбувається перехід прав на цінні папери і прав за цінними паперами. Як перевірити права на цінний папір? Реєстр власників іменних цінних паперів. Види професійної діяльності на фондовому ринку.

Цінні папери в Україні та їх види

14.05.2020 Що таке цінні папери? Види, класифікація цінних паперів. Що таке акція, облігація, інвестиційний сертифікат, вексель? Які види цінних паперів поширені в Україні?

Особливості проведення оцінки автомобілів

30.04.2020 Коли і в яких випадках потрібна оцінка автомобіля? Хто виконує експертну оцінку автомобіля? Які документи потрібні для проведення незалежної експертної оцінки транспортних засобів?

Що таке фондовий ринок? Учасники фондового ринку.

09.04.2020 Що таке фондовий ринок? Учасники фондового ринку. Об'єднання учасників фондового ринку. Що таке первинний і вторинний ринок цінних паперів? Різновиди фондового ринку.

Як проводиться оцінка нерухомості в Україні?

30.03.2020 Навіщо і в яких випадках потрібна незалежна експертна оцінка нерухомості? Як проводиться оцінка нерухомості в Україні - хто проводить і як її замовити? Скільки коштує оцінка нерухомості?

Надання послуг з оцінки майна під час виконавчого провадження

02.03.2020 Хто є замовником послуг з оцінки майна під час виконавчого провадження? Який порядок надання послуг суб’єктами оціночної діяльності? Які нормативно-правові акти застосовуються при оцінюванні майна під час виконавчого провадження?

Порядок проведення оцінки для цілей оподаткування при спадкуванні та даруванні

10.02.2020 Хто має право проводити оцінку для оподаткування при спадкуванні та даруванні? Який порядок проведення оціночних робіт? Якими нормативно-правовими актами регулюється проведення оцінки для оподаткування?

Нові правила оцінки нерухомості в 2020 році

27.01.2020 Які нові правила оцінки нерухомості в 2020 році? Який новий порядок проведення незалежної експертної оцінки для оподаткування? Хто буде проводити оцінку майна і яка буде вартість оціночних робіт?

Нове в законодавстві з 1 січня 2020 року

08.01.2020 Які нові закони почали діяти в 2020 році? Що нового в законодавстві і як це відіб'ється на житті громадян і бізнесі? Яка мінімальна зарплата і прожитковий мінімум у 2020 році?
Рейтинг: 5 / 5 (1)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість