Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Нерухомість - новини, статті

Зміни до податкового кодексу з 1 січня 2016 року

25.12.2015 Верховна рада ухвалила зміни до Податкового кодексу у 2016 році. Внесено зміни в частинах податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, щодо єдиного податку (спрощена система оподаткування), податку на прибуток підприємств, акцизного податку, податку на нерухоме майно, транспортного податку, екологічного податку та рентної плати. Які податки сплачуватимуть українці 1 січня 2016 року?

Прийнято закони про децентралізацію реєстрації бізнесу та нерухомості

27.11.2015 Верховною радою прийняті закони щодо децентралізації реєстрації бізнесу та нерухомого майна. Суть полягає в передачі адміністративних функцій на місця, розширення суб'єктів з повноваженнями державного реєстратора, уникнення бюрократичних перепон та можливості оскарження рішень реєстраторів.

Змінились вимоги щодо отримання електронних ключів

07.11.2015 Для протидії шахрайству та захисту законних інтересів заявників з 30 жовтня 2015 року для отримання послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП) представництво юридичних осіб в АЦСК ІДД ДФС здійснюватиметься особисто або виключно на підставі довіреності, посвідченої нотаріально.

На відкриття власного бізнесу відтепер потрібно 24 години!

18.10.2015 Запущена спрощена система реєстрації бізнесу. Тепер всі дані новоствореного підприємства (підприємця) будуть автоматично вноситися в бази Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду та Державної служби статистики. І все це - за 24 години!

Верховна рада прийняла Закон "Про електронну комерцію"

03.09.2015 Верховна рада ухвалила Проект Закону "Про електронну комерцію" №0957, який регулює правові відносини у сфері електронної комерції під час вчинення електронних правочинів. Що таке електронна комерція, електронні договори, електронна торгівля, інтернет-магазин, та ін. Порядок укладення електронного договору.

Підприємці з річним доходом до 1 млн гривень звільнені від застосовування касових апаратів

22.07.2015 Реєстратори розрахункових операцій не застосовують платники єдиного податку 1, 2 та 3 груп, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 мільйон гривень. У разі перевищення доходу 1 млн гривень застосування касових апаратів є обов’язковим.

Чи потрібно підприємцям подавати декларацію при відсутності доходів?

15.05.2015 Чи повинні подавати фізичні особи – підприємці податкову декларацію про майновий стан і доходи у разі відсутності протягом звітного року доходів від господарської діяльності?

Спрощена система оподаткування для ФОП - хто може та хто не може бути платником єдиного податку?

07.05.2015 За яких умов фізичні особи - підприємці (ФОП) можуть бути платником єдиного податку? Які обмеження для різних груп платників єдиного податку? Хто може та хто не може застосовувати спрощену систему оподаткування?

Як і куди подавати інформацію про кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб?

21.05.2015 (Оновлено) Верховна Рада продовжила термін подання державному реєстратору відомості про кінцевих вигодоодержувачів до 25 вересня 2015 року. Хто такий кінцевий вигодоодержувач? Яка відповідальність передбачена за ненадання інформації про вигодоодержувачів?

Міністерство юстиції України заявило про запуск системи онлайн - реєстрації бізнесу

08.04.2015 8.04.2015 р на засіданні уряду міністр юстиції Павло Петренко заявив про те, що Міністерство юстиції України запустило систему онлайн - реєстрації бізнесу.
Рейтинг: 5 / 5 (1)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість