Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Будівництво та нерухомість - новини

У яких випадках можлива відмова у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно

25.07.2017 Коли можуть відмовити у державній реєстрації? Вичерпний перелік підстав для відмови у державній реєстрації речових прав та їх обтяжень. Чи можлива відмова при реєстрації прав на нерухоме майно на підставі свідоцтва про право на спадщину? Як і де оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора?

Як безкоштовно отримати земельну ділянку?

20.07.2017 Як безоплатно (безкоштовно) отримати земельну ділянку у держави? У яких розмірах громадяни України мають право на передачу земельних ділянок? До яких органів потрібно звертатись і які документи подавати? Як відбувається реєстрація права власності на земельну ділянку?

Нова методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

03.08.2017 З 1 березня 2017 року набула чинності нова Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка вводить абсолютно новий підхід до оцінювання ділянок. Завдяки новій методиці суттєво спрощується процедура проведення даної грошової оцінки.

Як перевести житлове приміщення я в нежитлове? Порядок переведення.

10.07.2017 Як перевести квартиру в нежитлове приміщення? У яких випадках не допускається переведення житлових приміщень у нежитлові? Який пакет документів необхідно підготувати для отримання дозволу на переведення житлового приміщення в нежитлове? У які державні орг

Що таке нормативна грошова оцінка землі?

05.07.2017 Що таке нормативна грошова оцінка який порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів? За якою формулою проводять нормативну грошову оцінку? Яка документація з нормативної грошової оцінки видається замовнику?

Нові правила оформлення будівництва з 10 червня 2017 року

30.06.2017 З 10 червня замість п'яти категорій складності об'єктів будівництва вводяться три класи наслідків. Які зміни в оформленні дозвільної документації з 10 червня 2017 роки? Законом України від 17.01.2017 р № 1817 VIII введені нові правила оформлення будівництва житла в Україні.

Порядок переведення садового будинку або дачі в жилий будинок

22.06.2017 Як перевести дачний або садовий будинок в жилий? Який порядок переведення і якими законодавчими актами він врегульований? Які документи і куди потрібно подавати для переводу дачного будинку в жилий?

Реєстрація в приватному будинку. Як прописатися в приватному будинку.

14.06.2017 Як прописатися в приватному будинку? Як зареєструвати місце проживання в заміському приватному будинку? Які документи і куди потрібно подавати? Як зареєструватися в судовому або дачному будинку?

Нові правила прописки та виписки в Україні. Реєстрація місця проживання.

06.06.2017 Основні положення нових правил і процедур «прописки» і «виписки» в Україні. Що змінилося? Головною відмінністю нового порядку реєстрації місця проживання та зняття с реєстраціїї стало те, що реєстраційні дії тепер здійснюють не органи міграційної служби як було раніше, а органи місцевого самоврядування.

Оподаткування нерухомості, отриманої у спадок

01.06.2017 Нововведення в спадкуванні нерухомості в 2017 році. Спадкоємці другої черги споріднення, звільняються від сплати 5% податку від вартості нерухомого майна, що перейшло їм за заповітом. Норма не поширюється на дарування нерухомість.
Рейтинг: 0 / 5 (0)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість