Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Бізнес новини

Прийнято закон про новий облік комунальних послуг - лічильники обовя'зкові

31.07.2017 Документ передбачає обов'язкове оснащення загальними (на будинок) та індивідуальними (на окреме приміщення в будинку) лічильниками всіх будівель, приєднаних до зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання.

З 19 липня 2017 року печатки на документах стануть не обов’язковими

19.07.2017 Закон № 1982 VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, що передбачає скасування вимоги обов’язкового використання печаток на документах, набуває чинності 19 липня 2017 року.

Чи вигідний електромобіль? Міфи про електромобілі.

16.07.2017 Чи вигідний електромобіль? Наскільки він простий в експлуатації і обслуговуванні? Чи боїться електромобіль морозів? Як часто і довго потрібно заряджати електромобіль. Розглянемо найпоширеніші міфи про електромобілі.

Плата за землю - уточнення податкових зобов’язань

13.07.2017 Як визначається база оподаткування? Де отримати відомості про величину нормативно-грошової оцінки земельної ділянки? Хто оприлюднює рішення Коли подається довідка? Як обчислюється плата за землю? Читайте розяснення податківців у даному матеріалі.

Податок на спадщину з 1 січня 2017 року - хто може не платити?

07.07.2017 Хто не зобов'язаний сплачувати податок на доходи, отримані у вигляді спадщини з 1 січня 2017 року? Чи зобовязані сплачувати "податок на спадщину" члени сім'ї другого ступеня споріднення і хто з родичів ними вважаються? Що відноситья до об'єкта спадщини платника податку?

Успішна компанія та співробітники: як ними стати?

13.07.2017 Досить гостре питання, яке обговорюється постійно. Сьогодні існує величезна кількість літератури, вебінарів і маса інших корисних джерел, які нам розповідати про те, як знайти роботу, як стати успішним та як просувати свою компанію максимально продуктивно. Про це нам вирішив написати один з представників IT - компанії по працевлаштуванню Jooble.

Блокування реєстрації податкових накладних. Критерії ризиків.

29.06.2017 У яких випадках і у якому порядку буде блокуватися реєстрація податкових накладних і розрахунків коригування, з яких підстав ДФС може відмовити в їх реєстрації? Які критерії ризиків планується враховувати для зупинення реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування?

Безвізовий режим з Євросоюзом, або безвіз - як це діє?

23.06.2017 Безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності 11 червня 2017 року. Як діє безвіз і які документи потрібні? В які країни ЄС українці можуть їздити без віз? Чи дає безвіз право на працевлаштування? Який період часу можна перебувати на території ЄС?

Зміни в трудовому законодавстві у 2017 році

17.06.2017 Які зміни відбулись у трудовому законодавстві України у 2017 році? Мінімальна заробітна плата та мінімальний прожитковий мінімум 2017. Яка передбачена фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення трудового законодавства?

Як їздити на нерозмитненому автомобілі з єврономерами?

12.06.2017 Як їздити на нерозмитнених автомобілі з єврономерами? Чи є законні способи ввезти машину і без проблем її експлуатувати? Що передбачає законопроект №5567, який дозволить легально пересуватися на нерозмитнених автомобілях з номерами інших держав.

Новини будівництва та нерухомості

У яких випадках можлива відмова у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно

25.07.2017 Коли можуть відмовити у державній реєстрації? Вичерпний перелік підстав для відмови у державній реєстрації речових прав та їх обтяжень. Чи можлива відмова при реєстрації прав на нерухоме майно на підставі свідоцтва про право на спадщину? Як і де оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора?

Як безкоштовно отримати земельну ділянку?

20.07.2017 Як безоплатно (безкоштовно) отримати земельну ділянку у держави? У яких розмірах громадяни України мають право на передачу земельних ділянок? До яких органів потрібно звертатись і які документи подавати? Як відбувається реєстрація права власності на земельну ділянку?

Нова методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

03.08.2017 З 1 березня 2017 року набула чинності нова Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка вводить абсолютно новий підхід до оцінювання ділянок. Завдяки новій методиці суттєво спрощується процедура проведення даної грошової оцінки.

Як перевести житлове приміщення я в нежитлове? Порядок переведення.

10.07.2017 Як перевести квартиру в нежитлове приміщення? У яких випадках не допускається переведення житлових приміщень у нежитлові? Який пакет документів необхідно підготувати для отримання дозволу на переведення житлового приміщення в нежитлове? У які державні орг

Що таке нормативна грошова оцінка землі?

05.07.2017 Що таке нормативна грошова оцінка який порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів? За якою формулою проводять нормативну грошову оцінку? Яка документація з нормативної грошової оцінки видається замовнику?

Нові правила оформлення будівництва з 10 червня 2017 року

30.06.2017 З 10 червня замість п'яти категорій складності об'єктів будівництва вводяться три класи наслідків. Які зміни в оформленні дозвільної документації з 10 червня 2017 роки? Законом України від 17.01.2017 р № 1817 VIII введені нові правила оформлення будівництва житла в Україні.

Порядок переведення садового будинку або дачі в жилий будинок

22.06.2017 Як перевести дачний або садовий будинок в жилий? Який порядок переведення і якими законодавчими актами він врегульований? Які документи і куди потрібно подавати для переводу дачного будинку в жилий?

Реєстрація в приватному будинку. Як прописатися в приватному будинку.

14.06.2017 Як прописатися в приватному будинку? Як зареєструвати місце проживання в заміському приватному будинку? Які документи і куди потрібно подавати? Як зареєструватися в судовому або дачному будинку?

Нові правила прописки та виписки в Україні. Реєстрація місця проживання.

06.06.2017 Основні положення нових правил і процедур «прописки» і «виписки» в Україні. Що змінилося? Головною відмінністю нового порядку реєстрації місця проживання та зняття с реєстраціїї стало те, що реєстраційні дії тепер здійснюють не органи міграційної служби як було раніше, а органи місцевого самоврядування.

Оподаткування нерухомості, отриманої у спадок

01.06.2017 Нововведення в спадкуванні нерухомості в 2017 році. Спадкоємці другої черги споріднення, звільняються від сплати 5% податку від вартості нерухомого майна, що перейшло їм за заповітом. Норма не поширюється на дарування нерухомість.